ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI pow. zgierski, kł p.w. św. Rafała Archanioła 1816-1818 |
BABICE pow. warszawski, kł p.w. WNMP 1899-1902 |
BABSK pow. rawski, kł p.w. św. Antoniego Padewskiego 1803-1809 |
BAŁDRZYCHÓW pow. poddębicki, kł p.w. św. Idziego 1845-1847 |
BARANÓW pow. żyrardowski, kł p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP 1908-1917 |
BĄKÓW GÓRNY pow. łowicki, kł p.w. św. Mikołaja 1912-1928 |
BEDNARY pow. łowicki, kł p.w. śś. Macieja Apostoła i Małgorzaty 1869-1907 |
BEŁCHÓW pow. łowicki, kł p.w. św. Macieja 1865-1867 |
BEŁDÓW pow. zgierski, kł p.w. Wszystkich Świętych 1897-1901 |
BIAŁYNIN pow. skierniewicki, kł p.w. św. Wawrzyńca 1908-1910 |
BIERZWIENNA pow. kolski, kł p.w. św. Dominika 1900-1901 |
BŁĘDÓW pow. grójecki, kł p.w. Opieki św. Józefa 1882-1884 |
BŁONIE ŁĘCZYCKIE pow. łęczycki, kł p.w. NSJ 1913-1916 |
BOGLEWICE pow. grójecki, kł p.w. Przemienienia Pańskiego 1899-1904 |
BORZĘCIN DUŻY pow. warszawski, kł p.w. św. Wincentego Ferreriusza 1856-1862 |
BRZOZÓW pow. sochaczewski, kł p.w. św. Andrzeja 1852-1857 |
BUDZISZEWICE pow. tomaszowski, kł p.w. Przemienienia Pańskiego 1907-1911 |
CHEŁMNO pow. kolski, kł p.w. Narodzenia NMP 1875-1878 |
CHORZĘCIN pow. tomaszowski, kł p.w. św. Małgorzaty 1886-1892 |
CHOTOMÓW pow. legionowski, kł p.w. WNMP 1861-1865 |
CIELĄDZ pow. rawski, kł p.w. Świętej Trójcy 1848-1856 |
CZARNOCIN pow. piotrkowski, kł p.w. WNMP 1880-1891 |
CZERSK pow. piaseczyński, kł p.w. Przemienienia Pańskiego 1805-1806 |
DĄBIE pow. kolski, kł p.w. św. Mikołaja 1807-1809 |
DĄBROWICE pow. kutnowski, kł p.w. św. Wojciecha 1813-1834 |
DĄBRÓWKA pow. wołomiński, kł p.w. Podwyższenia Świętego Krzyża 1881-1883 |
DĘBE WIELKIE pow. miński, kł p.w. śś. Piotra i Pawła 1906-1908 |
DOBRA pow. zgierski, kł p.w. śś. Jana Chrzciciela i Doroty 1904-1906 |
DOBRE pow. miński, kł p.w. św. Mikołaja 1873-1878 |
DOMANIEWICE pow. łowicki, kł p.w. św. Bartłomieja 1910-1921 |
DUNINÓW pow. płocki, kł p.w. NPNMP 1901-1911 |
GAŁKÓW pow. łódzki, kł p.w. Świętej Trójcy 1878-1881 |
GĄBIN pow. płocki, kł p.w. św. Mikołaja 1913-1934 |
GODZIANÓW pow. skierniewicki, kł p.w. św. Stanisława 1903-1904 |
GOSTYNIN pow. gostyniński, kł p.w. św. Marcina 1913-1925 |
GOSTYNIN Rataje pow. gostyniński, kł p.w. św. Jakuba 1883-1886 |
GOSZCZYN pow. grójecki, kł p.w. św. Michała 1878-1886 |
GÓJSK pow. sierpecki, kł p.w. św. Mikołaja 1902-1906 |
GRABÓW ŁĘCZYCKI pow. łęczycki, kł p.w. św. Stanisława 1835-1838 |
GUZÓW pow. żyrardowski, kł p.w. św. Feliksa de Valois 1890-1895 |
IGNACÓW pow. miński, kł p.w. św. Antoniego Padewskiego 1895-1903 |
IMIELNO pow. kutnowski, kł p.w. NPNMP 1866- |
INOWŁÓDZ pow. tomaszowski, kł p.w. św. Michała 1872-1875 |
JADÓW pow. wołomiński, kł p.w. św. Jakuba Apostoła 1879-1886 |
JAKUBÓW pow. miński, kł p.w. św. Anny 1903-1905 |
JEŻÓW pow. brzeziński, kł p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP 1907-1914 |
JÓZEFÓW pow. otwocki, kł p.w. NMP Częstochowskiej 1902-1905 |
KAŁUSZYN pow. miński, kł p.w. WNMP 1889-1893 |
KAMION SOCHACZEWSKI pow. sochaczewski, kł p.w. św. Michała 1841-1978 |
KASZEWY pow. kutnowski, kł p.w. św. Andrzeja 1908-1912 |
KAZIMIERZ pow. pabianicki, kł p.w. św. Jana Chrzciciela 1902-1910 |
KAZUŃ POLSKI pow. nowodworski, kł p.w. NMP Szkaplerznej 1901- |
KLEMBÓW pow. wołomiński, kł p.w. św. Klemensa 1823-1829 |
KOCIERZEW pow. łowicki, kł p.w. św. Wawrzyńca 1871-1873 |
KOLUSZKI pow. łódzki, kł p.w. NPNMP 1895-1904 |
KOŁBIEL pow. otwocki, kł p.w. Świętej Trójcy 1895-1899 |
KOMPINA pow. łowicki, kł p.w. św. Wojciecha 1897-1899 |
KONSTANCIN JEZIORNA Konstancin pow. piaseczyński, kł p.w. WNMP 1910-1913 |
KONSTANCIN JEZIORNA Mirków Jeziorna Fabryczna pow. piaseczyński, kł p.w. św. Józefa 1907-1909 |
KONSTANCIN JEZIORNA Skolimów pow. piaseczyński, kł p.w. NMP Anielskiej 1903-1905 |
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI pow. pabianicki, kł p.w. Narodzenia NMP 1826-1832 |
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI pow. pabianicki, kł p.w. Nawiedzenia NMP 1885-1887 |
KROŚNIEWICE pow. kutnowski, kł p.w. WNMP 1866-1872 |
KUROWICE pow. łódzki, kł p.w. NSJ 1902-1913 |
KUTNO Łąkoszyn pow. kutnowski, kł p.w. św. Stanisława 1909-1911 |
KUTNO pow. kutnowski, kł p.w. św. Wawrzyńca 1883-1886 |
LATOWICZ pow. miński, kł p.w. Świętej Trójcy 1899-1911 |
LEONCIN pow. nowodworski, kł p.w. Świętej Trójcy 1882-1885 |
LESZNO pow. warszawski, kł p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela 1894-1898 |
LEŚMIERZ pow. zgierski, kł p.w. Opieki św. Józefa 1897-1898 |
LIPCE REYMONTOWSKIE pow. skierniewicki, kł p.w. Znalezienia Świętego Krzyża 1866-1867 |
LUBANIA pow. rawski, kł p.w. Przemienienia Pańskiego 1887-1893 |
LUBOCHNIA pow. tomaszowski, kł p.w. WNMP 1914-1920 |
ŁOMNA pow. nowodworski, kł p.w. św. Mikołaja 1870-1874 |
ŁÓDŹ Bałuty pow. łódzki, kł p.w. Dobrego Pasterza 1906-1907 |
ŁÓDŹ Bałuty pow. łódzki, kł p.w. WNMP 1888-1897 |
ŁÓDŹ Chojny pow. łódzki, kł p.w. św. Wojciecha 1902-1929 |
ŁÓDŹ Dąbrowa Zakrzew pow. łódzki, kł p.w. św. Anny 1904-1905 |
ŁÓDŹ pow. łódzki, kł p.w. Podwyższenia Świętego Krzyża 1860-1875 |
ŁÓDŹ pow. łódzki, kł p.w. św. Stanisława Kostki 1901-1912 |
ŁÓDŹ Retkinia pow. łódzki, kł p.w. NSJ 1908-1910 |
MARKI pow. wołomiński, kł p.w. św. Izydora 1899-1903 |
MAZEW pow. łęczycki, kł p.w. św. Jana Chrzciciela 1825-1830 |
MIKOŁAJEW pow. sochaczewski, kł p.w. śś. Jana i Pawła 1815-1821 |
MILANÓWEK pow. grodziski, kł p.w. św. Jadwigi 1910-1912 |
MIŃSK MAZOWIECKI pow. miński, kł p.w. Narodzenia NMP 1899-1911 |
MŁODZIESZYN pow. sochaczewski, kł p.w. Narodzenia NMP 1876-1878 |
MNICH pow. kutnowski, kł p.w. św. Joachima 1860-1862 |
MOGIELNICA pow. grójecki, kł p.w. św. Floriana 1892-1897 |
MSZCZONÓW pow. żyrardowski, kł p.w. św. Jana Chrzciciela 1861-1864 |
NADARZYN pow. pruszkowski, kł p.w. św. Klemensa 1806-1808 |
NIEBORÓW pow. łowicki, kł p.w. NMP Bolesnej 1871-1883 |
NIEGÓW pow. wołomiński, kł p.w. Świętej Trójcy 1858-1863 |
NOWE MIASTO pow. grójecki, kł p.w. Opieki NMP 1855-1856 |
OKUNIEW pow. miński, kł p.w. św. Stanisława Kostki 1828-1835 |
OSUCHÓW pow. żyrardowski, kł p.w. św. Stanisława 1875-1883 |
OTWOCK pow. otwocki, kł p.w. św. Wincentego 1891-1892 |
PACYNA pow. gostyniński, kł p.w. św. Wawrzyńca 1897-1901 |
PARZĘCZEW pow. zgierski, kł p.w. WNMP i św. Anny 1802-1805 |
PAWŁOWICE pow. sochaczewski, kł p.w. św. Bartłomieja 1802-1805 |
PĘCICE pow. pruszkowski, kł p.w. śś. Piotra i Pawła 1825-1832 |
PIECZYSKA pow. grójecki, kł p.w. Narodzenia NMP 1904-1908 |
PŁOCK Radziwie pow. płocki, kł p.w. św. Benedykta 1893-1895 |
PNIEWNIK pow. węgrowski, kł p.w. św. Jana Chrzciciela 1909-1912 |
POSTOLISKA pow. wołomiński, kł p.w. św. Stanisława 1913-1919 |
PRAŻMÓW pow. piaseczyński, kł p.w. św. Franciszka z Asyżu 1805-1808 |
PROMNA pow. białobrzeski, kł p.w. św. Marii Magdaleny 1866-1870 |
PRUSZKÓW pow. pruszkowski, kł p.w. św. Kazimierza 1913-1923 |
PRUSZKÓW Żbików pow. pruszkowski, kł p.w. NPNMP 1906-1914 |
PRZYBYSZEW pow. białobrzeski, kł p.w. śś. Piotra i Pawła 1894-1898 |
PUSTELNIK MIŃSKI pow. miński, kł p.w. św. Katarzyny 1843- |
RADZIEJOWICE pow. żyrardowski, kł p.w. św. Kazimierza 1820-1821 |
RADZIWIŁŁÓW MAZOWIECKI pow. żyrardowski, kł p.w. św. Antoniego Padewskiego 1905-1907 |
RADZYMIN pow. wołomiński, kł p.w. Przemienienia Pańskiego 1897-1919 |
RDUTÓW pow. kolski, kł p.w. św. Jana Chrzciciela 1799-1800 |
ROGOWO pow. rypiński, kł p.w. św. Bartłomieja 1876-1877 |
RYBNO pow. sochaczewski, kł p.w. św. Bartłomieja 1804-1806 |
RZECZYCA pow. tomaszowski, kł p.w. św. Katarzyny 1889-1890 |
SADKOWICE pow. rawski, kł p.w. Dziesięciu Tysięcy Męczenników 1884-1886 |
SANNIKI pow. gostyniński, kł p.w. św. Józefa 1870-1872 |
SKRWILNO pow. rypiński, kł p.w. św. Anny 1888-1894 |
SŁOMCZYN pow. piaseczyński, kł p.w. św. Zygmunta 1900-1902 |
SOBÓTKA STARA pow. łęczycki, kł p.w. św. Mateusza 1875-1879 |
SOCZEWKA pow. płocki, kł p.w. NMP Częstochowskiej 1905-1906 |
SOLCA WIELKA pow. zgierski, kł p.w. św. Wawrzyńca 1904-1909 |
SOLEC pow. gostyniński, kł p.w. św. Wojciecha 1891-1902 |
STRYKÓW pow. zgierski, kł p.w. św. Marcina 1907-1912 |
STRZEGOCIN pow. kutnowski, kł p.w. śś. Bartłomieja i Wojciecha 1860-1866 |
STRZELCE pow. kutnowski, kł p.w. Świętej Trójcy 1906-1911 |
SUSERZ pow. gostyniński, kł p.w. WNMP 1805-1809 |
SZYMANÓW pow. sochaczewski, kł p.w. WNMP 1893-1903 |
ŚLESZYN pow. kutnowski, kł p.w. św. Aleksandra 1833-1835 |
ŚWIEDZIEBNIA pow. brodnicki, kł p.w. św. Bartłomieja 1876-1878 |
TOMASZÓW MAZOWIECKI pow. tomaszowski, kł p.w. śś. Antoniego i Stanisława 1862-1864 |
TRĄBIN pow. golubsko-dobrzyński, kł p.w. św. Antoniego 1878-1883 |
TRĘBKI pow. gostyniński, kł p.w. św. Stanisława Kostki 1800-1802 |
TUSZYN pow. łódzki, kł p.w. św. Witalisa 1860-1862 |
WARSZAWA Grzybów pow. warszawski, kł p.w. Wszystkich Świętych 1860- |
WARSZAWA Koszyki pow. warszawski, kł p.w. św. Barbary 1883-1885 |
WARSZAWA Mirów pow. warszawski, kł p.w. św. Andrzeja 1841- |
WARSZAWA Mokotów pow. warszawski, kł p.w. św. Michała 1853-1856 |
WARSZAWA Nowolipki pow. warszawski, kł p.w. św. Augustyna 1891- |
WARSZAWA Ochota pow. warszawski, kł p.w. św. Jakuba 1911- |
WARSZAWA Powązki pow. warszawski, kł p.w. św. Karola Boromeusza 1891-1898 |
WARSZAWA Powiśle pow. warszawski, kł p.w. NMP Jasnogórskiej 1916-1932 |
WARSZAWA Powsin pow. warszawski, kł p.w. św. Elżbiety 1889-1891 |
WARSZAWA Praga Płudy pow. warszawski, kł p.w. Narodzenia NMP 1907-1913 |
WARSZAWA Praga Praga pow. warszawski, kł p.w. NMP Loretańskiej 1850-1853 |
WARSZAWA Praga Praga pow. warszawski, kł p.w. NSJ 1907- |
WARSZAWA Praga Praga pow. warszawski, kł p.w. św. Floriana 1887-1901 |
WARSZAWA Praga Zerzeń pow. warszawski, kł p.w. WNMP 1880-1888 |
WARSZAWA Służew pow. warszawski, kł p.w. św. Katarzyny 1846-1848 |
WARSZAWA Śródmieście pow. warszawski, kł p.w. Zbawiciela 1901-1907 |
WARSZAWA Ujazdów pow. warszawski, kł p.w. św. Aleksandra 1818- |
WARSZAWA Wilanów pow. warszawski, kł p.w. św. Anny 1857-1870 |
WARSZAWA Wola pow. warszawski, kł p.w. św. Stanisława 1859-1861 |
WARSZAWA Wola pow. warszawski, kł p.w. św. Wojciecha 1898-1903 |
WISKITKI pow. żyrardowski, kł p.w. św. Stanisława 1845-1848 |
WOŁOMIN pow. wołomiński, kł p.w. NMP Częstochowskiej 1908-1920 |
WORÓW pow. grójecki, kł p.w. NSJ 1898-1910 |
WROCISZEW pow. grójecki, kł p.w. św. Małgorzaty 1888-1891 |
ZAWADY pow. warszawski, kł p.w. św. Doroty 1896-1905 |
ZDUNY pow. łowicki, kł p.w. św. Jakuba Apostoła 1896-1899 |
ZGIERZ pow. zgierski, kł p.w. św. Katarzyny 1910-1921 |
ZŁAKÓW pow. łowicki, kł p.w. Wszystkich Świętych 1895-1901 |
ZYCK pow. płocki, kł p.w. św. Michała 1868-1870 |
ŻDŻARY pow. grójecki, kł p.w. św. Mikołaja 1845-1850 |
ŻELECHLINEK pow. tomaszowski, kł p.w. św. Bartłomieja 1901-1910 |
ŻYRARDÓW pow. żyrardowski, kł p.w. NMP Pocieszenia 1900-1903 |
ŻYRARDÓW pow. żyrardowski, kł p.w. św. Karola Boromeusza 1890-1892 |
2