365605982

365605982

IV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - Zuzanna Wielgus, Maria Lender, zespół Mini Jedyneczki w składzie: Joachim Iwanowski, Maja Karanowska, Lidia Korzeniewska, Karol Lender, Izabela Ławrywianiec, Maciej Pędzich, Sandra Powaga, Nikola Rogińska, Jakub Sieńko, Zuzanna Wielgus; zespół Jedyneczki w składzie: Oliwia Korzeniewska, Maria Lender, Lena Łabieniec, Dominik Marszałek, Katarzyna Opala, Sandra Pałasz, Paulina Prokop, Norbert Świderski, Szymon Wąsiewicz, Laura Zaburko, Karolina Zagroba, Karolina Żyźniewska KONKURS TESCO KULINARNI ODKRYWCY - Dawid Marciniak i Bartosz Kisły za film (Nie)winny chips zajęli 5 miejsce w województwie

XXXIII KONKURS RECYTATORSKI Spotkania z poezją - Wiktor Smosarski, Maria Lender

SUKCESY SPORTOWE

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - III miejsce: Jakub Żółkiewski (kapitan), Kornelia Kułak, Mateusz Kułak, Grzegorz Koczela, Michał Warkowski Uczniowie: Jakub Żółkiewski, Grzegorz Koczela, Mateusz Kułak, Kornelia Kułak i Dominika Szubstarska reprezentowali województwo warmińsko-mazurskie w OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH, które odbyły się w Ustroniu w dniach 11-14 maja 2015r. Jakub Żółkiewski zajął indywidualnie II miejsce w turnieju na 146 startujących zawodników oraz I miejsce na drugiej szachownicy z kompletem punktów -11.

DRUŻYNOWE WOJEWÓDZKIE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM -reprezentantki: Aniela Żukowska i Aleksandra Jakubiuk zajęły II miejsce WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE TURNIEJU Orlik Volleymania dla dzieci szkół podstawowych - w półfinale nasi siatkarze zajęli 3 miejsce.

Aniela Żukowska zdobyła w plebiscycie tytuł NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA KĘTRZYNA ROKU 2014