IMAGE 3 STR , Inne


IMAGE

Oto ja , Izabela .

Z wyglądu osoba zwyczajna jak każdy inny człowiek , jak każdy z nas, a jednakże posiadająca wiele zalet, cech, które w sposób szczególny wyróżniają mnie na tle społeczeństwa.

Nie jedna osoba pozazdrościłaby, aby być właśnie taką (takim) jak JA.

Wychowałam się w rodzinie, która nauczyła mnie odróżniać dobro od zła, w której szanowano zasady moralne, etyczne a tolerancja była na pierwszym miejscu.

0x08 graphic
Obecnie jestem studentką; niekiedy wesołą a niekiedy poważną.

Zdecydowałam się kontynuować swoją edukację podejmując studia, gdyż uważam, że wiedza jest potrzebna w życiu każdemu z nas.

Studiuję na Akademii Rolniczej na Wydziale Ekonomii, zarządzanie i marketing, który dostarcza mi wiele satysfakcji. Po prostu robię to co lubię.

0x08 graphic

Jestem osobą energiczną, pełną życia i planów na przyszłość. Najbardziej w życiu cenię szczerość. Cechuje mnie łatwość nawiązywania kontaktów, znajomości, które umiejętnie potrafię wykorzystać w każdej sytuacji.

Jestem młoda i ambitna.

Przedsiębiorczość to moja ważna cecha, której wiele zawdzięczam. To właśnie dzięki cechom takim jak: zaradność, obrotność i pomysłowość mogę, a przede wszystkim umiem być niezależna.

0x08 graphic
Staram się dokonywać wyborów trafnych i właściwych. Wszelkie niepowodzenia nie zniechęcają mnie, wręcz przeciwnie, motywują do dalszego działania. Jestem uparta i wytrwale dążę do celów, które sobie postawię.

0x08 graphic
Jestem odważna, nie boję się zdobywać w życiu doświadczenia; zaczynać czegoś nowego. Dwuletnie aktorstwo (grywałam w kabarecie działającym przy Centrum Młodzieży) utwierdziło mnie w przekonaniu, że najlepiej sprawdzam się w pracy, organizacji twórczej, a za taką właśnie uważam zajmowanie się marketingiem (reklamą).

Dzięki zagranicznym kursom wakacyjnym dowiedziałam się na czym polega dobra organizacja np. pracy, i dzięki temu doświadczeniu bardzo duże znaczenie ma dla mnie praca w zespole, w grupie oraz kontakty z innymi ludźmi.

Jestem otwarta i tolerancyjna.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, zdolności, które pozwalają mi dalej doskonalić zdobytą wiedzę i być bardziej kreatywną.

Szybko się uczę.

Pasjonuje mnie znajomość języków obcych. Doskonale znam język niemiecki i język angielski oraz nieźle mówię po francusku.

Jestem odpowiedzialna i rzetelna.

Nie uchylam się od konsekwencji, wyników swojego postępowania.

Uważam, że mam wystarczająco dużo życiowych umiejętności, by dać sobie radę sama. Staram się być samodzielna, aczkolwiek nie odrzucam pomocy chętnych mi osób.

0x08 graphic

Jestem realistką.

„Trzeźwo” patrzę na świat, i liczą się dla mnie fakty, jednakże czasami pozwalam sobie na chwilę romantyzmu.

Staram się iść za postępem, modą; nie chcę zostawać w tyle. Nie należę do osób biernych. Próbuję być czynna zawodowo (w sezonie letnim pracuję nad morzem, w ośrodku wypoczynkowym a podczas roku akademickiego, w weekendy biorę udział w promocjach, reklamach dużych sklepów) a także czynna społecznie (akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ).

Jestem inteligentna, rozważna i optymistyczna.

Nie wiem co to nuda. Zawsze staram się „coś” robić, dlatego też moje życie jest bardzo ciekawe i interesujące.

Jestem bezpośrednia i obiektywna.

0x08 graphic
Nie oceniam człowieka zanim go dobrze nie poznam a przede wszystkim nie uprzedzam się do niego.

Lubię podróże, które łączą przyjemne z pożytecznym, sztukę oraz bardzo interesuję się historią świata.

Jestem osobą dynamiczną, wesołą, mądrą i ułożoną.

Świat potrzebuje takich postaci jak ja.

0x08 graphic

Moi przyjaciele mówią o mnie: „Ona wie czego chce. Z takim podejściem do życia jakie ma, wysoko zajdzie i wiele osiągnie. Należy ją docenić, bo jest naprawdę niezwykłą i wyjątkową dziewczyną”.Wyszukiwarka

Podobne podstrony:
RESTRUKTURYZACJA 4 STR , Inne
KWESTIONARIUSZ 5 STR , Inne
CYKLE BIOCHEMICZNE 5 STR , Inne
LIST INTENCYJNY 10 STR , Inne
POLITYKA SPO ECZNA 13 STR , Inne
EKOLOGIA WYKL 9 STR , Inne
STATYSTYKI 3 STR , Inne
CH ODZIARKI REFERAT 6 STR , Inne
BEZROBOCIE JAWNE 14 STR , Inne
SP KA CYWILNA 8 STR , Inne
KONSUMPCJA 10 STR , Inne
cykle biochemiczne (5 str), INNE KIERUNKI, biologia
PUSTYNIE SWIATA 5 STR , Inne
MANDAT RADNEGO 11 STR , Inne
EKONOMETRIA WZORY 3 STR , Inne
fauna Afryki (2 str), INNE KIERUNKI, biologia

więcej podobnych podstron