Ogólnopolskie Igrzyska i Gimnazjada w biegach narciarskich

Drużyna chłopców zajęła II miejsce w Polsce

Dawid Zieliński 4 m-ce Arkadiusz Koszyk 5 m-ce Martyna Okarma 5 m-ce Weronika Merena 6 m-ce Weronika Merena 6 m-ce Mateusz Kuruc 6 m-ce

Małopolskie Igrzyska i Gimnazjada w biegach narciarskich

Monika Ferenc lm-ce Mistrzyni Polski

Weronika Merena 4 m-ce

Powiat gorlicki w kategorii Szkół Podstawowych reprezentowany przez jedyny Klub - UKS Hańczowa sklasyfikowany został na II miejscu w kategorii dziewcząt i III miejsce w kategorii chłopców.

PUCHAR FAIR PLAY dla Uczniowskiego Klubu Sportowego z Hańczowej    na

OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH    MŁODZIEŻY

SZKOLNEJ W BIEGACH NARCIARSKICH

Mistrzyni Polski Monika Ferenc ze Szkoły w Hańczowej

Podobne podstrony:
Z przyjemnością informujemy, że nasza absolwentka pani Magdalena Kucińska zajęła II miejsce w X
Image4 (25) Techniki, moja praca dyplomowa zajęła II miejsce w kraju w kategorii pomysł techniczny.
17 I 2002 r. -Zawody powiatowe w mini piłkę ręczną chłopców w Rymanowie (II miejsce)
28 II 2002 r. -Zawody powiatowe w mini koszykówce chłopców w Korczynie (II miejsce’)
5-7 marca w Zakopanem na trasach pod Wielką Krokwią odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska w biegach
Norwescy kibice za sprawa, lidera klasyfikacji generalnej PŚ w biegach narciarskich poznali nowe prz
Małopolska Szkolna    Liga    w biegach narciarskich II Weronika
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA STUDENTÓW I ROKU ELIMINACJE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGOKabowice / Gliwice 8-10
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA STUDENTÓW I ROKUKabowice 18-21 lisbopada 2016 Organizator I ORGANIZACJA
OGÓLNOPOLSKI KONKURSSamorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie zdobyło tytuł w Ogólnopolski
Ogólnopolskie Igrzyska Studentów Pierwszego RokuOILCOIHUH Z.UIU Eliminacje województwa
gimnazjon palestra Integralna i niezbędna instytucja greckiej polis. Miejsce ćwiczeń fizycznych i um
Gazeta AMG nr 4/2014Najlepsza praca magisterska Martyna Małecka (na zdjęciu obok) zajęła pierwsze mi