II ROK (studia licencjackie)
PONIEDZIAŁEK
I
II
III
8:00
9:30
ANALIZA PORÓWNAWCZA
mgr J. Konieczna – 902
9:45
11:15
ANALIZA PORÓWNAWCZA
mgr J. Konieczna – 902
11:30
13:00
ANALIZA PORÓWNAWCZA
mgr J. Konieczna – 902
13:15
14:45
HISTORIA LITERATURY
dr A. Palej - 5
15:00
16:30
OPCJA
mgr S. Frydel – 710
16:45
18:15
OPCJA
mgr S. Frydel – 710
18:30
20:00
WTOREK
I
II
III
8:00
9:30
ŁACINA
dr K. Pawłowski - 705
9:45
11:15
OPCJA
dr B. Duda - 902
11:30
13:00
PNJN
mgr E. Wirońska - 11
HISTORIA KULTURY
mgr S. Frydel – 902
13:15
14:45
HISTORIA KULTURY
mgr S. Frydel – 902
PNJN
mgr E. Wirońska - 11
15:00
16:30
METODOLOGIA BADAŃ
dr hab. K. Jaśtal - 5
PNJN
mgr E. Wirońska - 11
16:45
18:15
METODOLOGIA BADAŃ
mgr P. Moskała - 5
ŁACINA
dr K. Pawłowski - 705
18:30
20:00
ŁACINA
dr K. Pawłowski - 705
METODOLOGIA BADAŃ
mgr P. Moskała - 5
Ś
RODA
I
II
III
8:00
9:30
OPCJA
dr A. Kluba - 5
PNJN
mgr D. Czernek – 11
PNJN
mgr S. Lipińska - 9
9:45
11:15
PNJN
mgr D. Czernek – 11
PNJN
mgr S. Lipińska - 9
11:30
13:00
PNJN
mgr S. Lipińska - 9
PNJN
mgr D. Czernek – 11
13:15
14:45
15:00
16:30
16:45
18:15
18:30
20:00
CZWARTEK
I
II
III
8:00
9:30
HISTORIA LITERATURY
dr A. Kluba - 11
HISTORIA LITERATURY
dr J. Kita-Huber - 902
PNJN
dr H. Podgórni - 710
9:45
11:15
PNJN
dr H. Podgórni - 710
HISTORIA LITERATURY
dr A. Kluba - 5
11:30
13:00
HISTORIA KULTURY
mgr S. Frydel – 902
13:15
14:45
15:00
16:30
16:45
18:15
OPCJA
dr T. Rojek - 9
18:30
20:00
PIĄTEK
I
II
III
8:00
9:30
ANGIELSKI B1
mgr J. Śniechowska
TECHN.
9:45
11:15
ANGIELSKI B2
mgr J. Śniechowska
11:30
13:00
PNJN
dr H. Podgórni - 710
ANGIELSKI C1
mgr J. Śniechowska
II ROK - TECHNOLOGIA INFORMACYJNA
Zajęcia odbywają się w czterech grupach, dlatego proszę podzielić się na zajęcia z technologii na cztery
równe grupy (liczba miejsc w laboratorium jest ograniczona).
II/1
pn. 8.00 – 9.30
510
dr R. Kofin
II/2
wt. 15.00-16.15
510
dr R. Kofin
II/3
wt. 16.30-18.15
510
dr R. Kofin
II/4
pt. 8.00-9.30
510
dr R. Kofin
II ROK - ANGIELSKI
B1
mgr J. Śniechowska
pt. 8.00-9.30
sala 315 na Krupniczej 2
B2
mgr J. Śniechowska
pt. 9.45-11.15
sala 315 na Krupniczej 2
C1
mgr J. Śniechowska
pt. 11.30-13.00
sala 315 na Krupniczej 2
W przypadku nakładania się zajęć z języka angielskiego na PNJN z dr Podgórni, proszę dołączyć do innej
grupy (po konsultacji z osobą prowadzącą).
II ROK - OPCJE
Zabytki kultury Niemiec
mgr S. Frydel
pn. 15.00-16.30
710
Historia Szwajcarii
mgr S. Frydel
pn. 16.45-18.15
710
Wprowadzenie do leksykologii i
leksykografii
dr B. Duda
wt. 9.45-11.15
902
Semantyka
dr T. Rojek
czw. 16.45-18.15
9
Od bajki magicznej do horroru
dr A. Kluba
ś
r. 8.00 – 9.30
5
W przypadku nakładania się opcji z dr Klubą na zajęcia z PNJN, proszę dołączyć do innej grupy (po
konsultacji z osobą prowadzącą).