PONIEDZIAŁEK
I
II
III
8:00 ANALIZA PORÓWNAWCZA
9:30 mgr J. Konieczna – 902
9:45
ANALIZA PORÓWNAWCZA
11:15
mgr J. Konieczna – 902
11:30
ANALIZA PORÓWNAWCZA
13:00
mgr J. Konieczna – 902
13:15
HISTORIA LITERATURY
14:45
dr A. Palej - 5
15:00 OPCJA
16:30 mgr S. Frydel – 710
16:45
OPCJA
18:15
mgr S. Frydel – 710
18:30
20:00
WTOREK
I
II
III
8:00
ŁACINA
9:30
dr K. Pawłowski - 705
9:45
OPCJA
11:15
dr B. Duda - 902
11:30 PNJN
HISTORIA KULTURY
13:00 mgr E. Wirońska - 11
mgr S. Frydel – 902
13:15 HISTORIA KULTURY
PNJN
14:45 mgr S. Frydel – 902
mgr E. Wirońska - 11
15:00
METODOLOGIA BADAŃ
PNJN
16:30
dr hab. K. Jaśtal - 5
mgr E. Wirońska - 11
16:45 METODOLOGIA BADAŃ
ŁACINA
18:15 mgr P. Moskała - 5
dr K. Pawłowski - 705
18:30 ŁACINA
METODOLOGIA BADAŃ
20:00
dr K. Pawłowski - 705
mgr P. Moskała - 5
ŚRODA
I
II
III
8:00 OPCJA
PNJN
PNJN
9:30 dr A. Kluba - 5
mgr D. Czernek – 11
mgr S. Lipińska - 9
9:45 PNJN
PNJN
11:15 mgr D. Czernek – 11
mgr S. Lipińska - 9
11:30 PNJN
PNJN
13:00 mgr S. Lipińska - 9
mgr D. Czernek – 11
13:15
14:45
15:00
16:30
16:45
18:15
18:30
20:00
CZWARTEK
I
II
III
8:00 HISTORIA LITERATURY
HISTORIA LITERATURY
PNJN
9:30 dr A. Kluba - 11
dr J. Kita-Huber - 902
dr H. Podgórni - 710
9:45
PNJN
HISTORIA LITERATURY
11:15
dr H. Podgórni - 710
dr A. Kluba - 5
11:30
HISTORIA KULTURY
13:00
mgr S. Frydel – 902
13:15
14:45
15:00
16:30
16:45 OPCJA
18:15 dr T. Rojek - 9
18:30
20:00
PIĄTEK
I
II
III
8:00 ANGIELSKI B1
9:30 mgr J. Śniechowska
TECHN.
9:45
ANGIELSKI B2
11:15
mgr J. Śniechowska
11:30 PNJN
ANGIELSKI C1
13:00 dr H. Podgórni - 710
mgr J. Śniechowska
II ROK - TECHNOLOGIA INFORMACYJNA Zajęcia odbywają się w czterech grupach, dlatego proszę podzielić się na zajęcia z technologii na cztery równe grupy (liczba miejsc w laboratorium jest ograniczona).
II/1
pn. 8.00 – 9.30
510
dr R. Kofin
II/2
wt. 15.00-16.15
510
dr R. Kofin
II/3
wt. 16.30-18.15
510
dr R. Kofin
II/4
pt. 8.00-9.30
510
dr R. Kofin
II ROK - ANGIELSKI
B1
mgr J. Śniechowska
pt. 8.00-9.30
sala 315 na Krupniczej 2
B2
mgr J. Śniechowska
pt. 9.45-11.15
sala 315 na Krupniczej 2
C1
mgr J. Śniechowska
pt. 11.30-13.00
sala 315 na Krupniczej 2
W przypadku nakładania się zajęć z języka angielskiego na PNJN z dr Podgórni, proszę dołączyć do innej grupy (po konsultacji z osobą prowadzącą).
II ROK - OPCJE
Zabytki kultury Niemiec
mgr S. Frydel
pn. 15.00-16.30
710
Historia Szwajcarii
mgr S. Frydel
pn. 16.45-18.15
710
Wprowadzenie do leksykologii i dr B. Duda
wt. 9.45-11.15
902
leksykografii
Semantyka
dr T. Rojek
czw. 16.45-18.15
9
Od bajki magicznej do horroru dr A. Kluba
śr. 8.00 – 9.30
5
W przypadku nakładania się opcji z dr Klubą na zajęcia z PNJN, proszę dołączyć do innej grupy (po konsultacji z osobą prowadzącą).