5399619360

5399619360



Wyniki ewaluacji zostaną przedstawione Dyrektorowi, Radzie Pedagogicznej i Rodzicom po zakończeniu innowacji.

VII. Przykładowe scenariusze zajęć

SCENARIUSZ nr 1

TEMAT: Przygody Strażaka Staszka.

CELE:

>    utrwalenie prawidłowej artykulacji głosek opozycyjnych

>    rozwijanie słuchu fonemowego ^ usprawnianie narządów mowy

GRUPA: 5-,6-latki POMOCE DYDAKTYCZNE:

•    Obrazki zawierające w swojej nazwie głoski s i sz\

•    Opowiadanie „Strażak Staszek”

Przebieg zajęć

1. Gimnastyka narządów artykulacyjnych- „Strażak Staszek”

Nauczycielka wita dzieci i zaprasza je do gimnastyki buzi. Opowiada historyjkę prosząc, by dzieci w odpowiednim momencie starannie wykonywały ćwiczenia narządów mowy.

„Strażak Staszek”

Pewnego dnia przy ulicy Szałasowej wybuchł pożar. Pani Szostkowa zadzwoniła do straży pożarnej. Strażak Staszek szybko wskoczył do wozu i na sygnale pojechał na miejsce pożaru (dzieci wymawiają połączenie samogłosek

13



Wyszukiwarka

Podobne podstrony:
w których ujęto wyniki i wnioski z przeprowadzonej ewaluacji. Raporty przedstawiono dyrektorowi oraz
i ofiarnych nauczycieli. Stanowiska dyrektorów w liceach pedagogicznych zwłaszcza po wojnie powierza
Rozdział DL Analiza wyników badań własnych W rozdziale tym zostaną przedstawione wyniki badan na pod
Decyzja Nr l/IPPiS/2021 Dyrektora Instytutu Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej Uniwersytetu Pedagog
Opracowany plan działań poddawany będzie ciągłej ewaluacji a uzyskane wyniki wykorzystane zostaną do
RADA RODZICÓW, DYREKTOR I GRONO PEDAGOGICZNESzkoły Podstawowej w Pietrowicach
wynikami 2012/13 wyniki Monitoring - dyrektor, wicedyrektorzy, pedagog, wychowawcy, przewodniczący
Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Toruniu pragną wyrazić
9 1 bmp r VDodatkowe informacje Samorząd może przedstawiać radzie szkoty lud placówki, radzie pedago

więcej podobnych podstron