Kaprysy marcowej pogodypuzon, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA


SCENARIUSZ ZAJEĆ ZINTEGROWANYCH

Data: X.XX.20XX r.

Klasa: II

Prowadzący: Olga Puzoń

Temat bloku: W marcu jak w garncu

Temat dnia: „Kaprysy marcowej pogody”

Rodzaje edukacji: polonistyczna, środowiskowa, matematyczna, plastyczna

Czas zajęć zintegrowanych: 135 minut

Temat zajęć (zapis w dzienniku): Zapoznanie dzieci z wierszem „List od Marca” B. Lewandowskiej. Rozmowa na temat wiersza i marcowej pogody. Kolorowanie mandali związanej z pogodą. Wykonywanie obliczeń w zakresie 30. Rozwiązywanie zadań związanych z pogodą. Rozwiązywanie rebusów.

Cele ogólne:

Cele szczegółowe:

Metody: (wg J. Krzyżewskiej)

Formy pracy:

Środki dydaktyczne: Plakat z literami i pasującymi do nich znaczkami, arkusz z hasłem do uzupełnienia, tekst wiersza „List od Marca”, symbole z kalendarza pogody, ilustracja termometru, zeszyt ćwiczeń, karteczki z symbolami pogodowymi, karty pracy z diagramami, puzzle z działaniami, karteczki z wyrazami, figury geometryczne w różnych kolorach, karty pracy, karty do gry, kredki, szablony mandali, kolorowa kartka A4.

1



Wyszukiwarka

Podobne podstrony:
antyautorytarna, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, PEDAGOGIKA
Wychowanie moralne REFERAT, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, PE
12. czwartek- SCENARIUSZ ZAJĘĆ ZINTEGROWANYCH, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUK
Czwartek- 19.01 Przebieg zajęć, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA
PRAKTYKA03.12 ĆWICZ.GIMN, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, PEDA
PONIEDZIAŁEK-ARKUSZ OBSERWACJI ZABAWY-poniedziałek 27czerwiec, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA
OBSERWACJA DZIECI-do praktyk, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA,
SCENARIUSZ ZAJĘĆ PLASTYCZNYCHbronka, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJ
ściaga na polski w tabelce, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, PE
KONSPEKT PIĄTEK 20, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, PEDAGOGIKA
Teatrzyk sylwetowy DO PRAKTYK, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA,
Kolokwium z muzyki, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, PEDAGOGIKA
FARBY Z PASTĄ, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA
Manowska rozdzialy od 3-4-5, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, P
Scenariusz ćwiczenia poranne, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA,
Odpowiedzi kolokwium, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLASTYCZNA, PEDAGOGI
scenariusz!!-wyklejanie kuleczkami z bibuły, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKAC
Rozwiąż łamigłówkę i odczytaj hasło, EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, EDUKACJA PLAST
12. czwartek- SCENARIUSZ ZAJĘĆ ZINTEGROWANYCH(1), EDUKACJA POLONISTYCZNA, PSYCHOLOGIA, SOCJOLOGIA, E

więcej podobnych podstron