5396518305

5396518305



KONSPEKT ZAJĘĆ Metody gdzie i jak szukać praey

LICZEBNOŚĆ GRUPY

10- 16 osób

CELE

Po zajęciach uczestnicy

1.    będą potrafili wykorzystać w praktyce różne metody poszukiwania pracy

2.    będą potrafili analizować ogłoszenia o prace pod katem ich przydatności w procesie realizacji własnych celów zawodowych

3.    będą potrafili samodzielnie zredagować własne ogłoszenie o poszukiwaniu określonej pracy

4.    będą świadomi konieczności stosowania wielu sposobów poszukiwania pracy

CZAS TRWANIA - 4-5godz METODA

Wykład .ćwiczenia w gmpie. praca indywidualna, burza mózgów, dyskusja.

POMOCE.

•    Teczki, materiały dla uczestników zajęć

•    Długopisy

•    Tablica flip chart Tablica interaktywna

•    Slajdy

•    Komputer

•    Rzutnik

•    Prasa z ogłoszeniami o pracę

•    Film jak poszukiwać pracy

MATERIAŁY DLA UCZESTNIKÓW

Załączniki:

•    Moje drogi do pracy

•    Analiza ogłoszeń prasowych

•    Własna oferta

•    Bariery na drodze do zatrudnienia PRZEBIEG ZAJĘĆ:

1.    Ćwiczenie poszukiwaniu idealnego pracownika i idealnej pracy

2.    Jakimi metodami szukać pracy - dyskusja

3.    Wybrane metody poszukiwania pracy- podsumowanie

4.    Zidentyfikowanie barier utrudniających poszukiwanie pracy

5.    Ćwiczenie- Analiza ogłoszeń prasowych

6.    Na co zwracać uwagę podczas przeglądania ofert pracy

7.    Ćwiczenie własna oferta

8.    Podsumowanie UCZESTNICY:

Osoby bezrobotne i poszukujące pracy



Wyszukiwarka

Podobne podstrony:
URZĄD PRACYKONSPEKT ZAJĘĆWarsztat pracy i rynek edukacyjny LICZEBNOŚĆ GRUPY 10- 16 osób CELE 1.
URZĄD PRACYKONSPEKT ZAJĘĆWarsztat samopoznania LICZEBNOŚĆ GRUPY 10-16 osób CELE 1.
Na wykładzie jesteś tam pot o żeby zapamiętać i zrozumieć! dowiesz się, gdzie i jak szukać dalszych
Marzena SameV. Konspekty zajęć r mczio-muzczncV dla grupy S-6-atkÓN na cały rok szkolny
Wizyta w banku Cele Po zajęciach w banku uczeń: cs wie, jak działa system bankowy, cs Wie, jakiego z
Metodyka prowadzenia zajęć z asekuracji na zrzutni(konspekt zajęć na kursie instruktorskim) I. Cel.
MATERIAŁ I METODY xJak pozyskano dane, co z nimi zrobiono. Co jest materiałem, gdzie i jak pozyskano
KONSPEKT ZAJĘĆ BEZPIECZNIEJ Z PRĄDEM - NR 3 Metody: -    rozmowa kierowana, -
KONSPEKT ZAJĘĆ BEZPIECZNIEJ Z PRĄDEM - NR 3 Jak tym pstryczkiem zrobić pstryk, To się widno robi w
42.    Jak czytać efektywnie? : konspekt zajęć w szkole ponadgimnazjalnej /
nowemenu12 o Funduszu Mikrob gdzie nas szukać V aktualne wyniki & nowości linki k
Konspekt zajęć świetlicowych Temat kompleksowy: Uroki i niebezpieczeństwa zimy - jak bezpiecznie spę
Konspekt zajęć świetlicowych Temat zajęć: „Dbamy o nasze zdrowie” — zajęcia świetlicowe. Data

więcej podobnych podstron