9 (1387)

9 (1387)

V.    Gra zadaniowa 8x8 na dwie bramki z podwójnym punktowaniem uderzenia głową i zza linii wyznaczonej w odległości 16 metrów od bramki.

VI.    Bieg wahadłowy 4-8-12m - trzy powtórzenia CZĘŚĆ KOŃCOWA

Rozegranie rzutu rożnego i egzekwowanie rzutów karnych.

JEDNOSTKA TRENINGOWA NR 27 21.08 - PIĄTEK

ROZGRZEWKA

Prowadzenie piłki różnymi sposobami, żonglerka i ćwiczenia czucia piłki - 10 minut

Zestaw ćwiczeń sprawności ogólnej z jednostki

treningowej numer 6

CZĘŚĆ GŁÓWNA

I.    GRA ZADANIOWA - Zawodnicy realizują w tej grze określone przez trenera zadania, które są zgodne z planem taktycznym na inauguracyjny mecz mistrzowski. Czas gry 30-35 minut.

II.    Rozegranie stałych fragmentów gry. Wyznaczeni zawodnicy ćwiczą rozegranie rzutów wolnych rożnych i karnych.

CZĘŚĆ KOŃCOWA

Rozbieganie 600 metrów

MECZ MISTRZOWSKI - 23.08 NIEDZIELA

Podobne podstrony:
6 (1802) Trzy pola przylegające do pola karnego, gra 1:1, 3:3, 2:2. 28. 6:6 na dwie bramki z bramkar
2 (2787) 4.4. Gra na dwie bramki. Boisko wielkości 1/2 piłkarskiego. Bramka zostaje uznana, jeżeli w
4 (2219) 16. Gra 3:3 na dwie bramki Po strzale zmiana ról. Kto strzeli więcej bramek — zwycięża. Wsk
3 (2568) Ćwiczenie 10. Wielkość boiska 40 x 30. Gra na dwie bramki 3x3 plus każdy zespół ma 3 zawodn
3 (2593) Część główna Gra na dwie bramki na 1/4 boiska z możliwością gry rękoma, nogami i głową. Bra
Szukaj RHEnl I" I Gra 1x1 przodem Gra 1x1 przodem 1 x 1 NA 4 MAŁE BRAMKI
MAŁE GRY 1. Gra 1 na 1 na 4 bramki. Rys. Gra 1 na 1 w dwóch drużynach. Po minięciu obrońcy dwie bram
Zadanie 1 Dany odcinek AB podzielić na dwie równe części (rys. 5.2). Algorytm rozwiązania: 1. Nóżkę
5 (1991) Gra szkolna 8x8 w trzech strefach boiska na dwa dotknięcia piiki. Piłka może być podana z p
Zadanie 35. Na mapie przedstawiono fragment obszaru, na którym położone są dwie miejscowości oznaczo
2 (2792) 2. Jak wyżej, w innym wariancie: gra na małe bramki w poprzek boiska. Na sygnał trenera&nbs
8 (1387) turą masową, ludową i wysoką. Dwie ostatnie traktowane są jako oparte na działaniach harmon
przykładowe kolokwium ze statystyki 2 Praca domowa (samodzielnie na kartkach) Zadanie 1. Przedsiębio
4 (2238) 13. Gra 6x6. Boisko jest podzielone na dwie części. Na każdej jest po trzech zawodnikó
Zadania zamknięte VI. RÓWNANIA I NIERÓWNOŚCI 19. Pręt metalowy podzielono na dwie części tak. że
K ON SPE K T YDodawanie ćwiczeń ULUBIONE GRA 1X1 - ASYSTENT TRENERA - POZYTYWNY COACHING 1 * 1 NA 4