KARTA / PROTOKÓŁ / HOSPITACJI
DATA ZAJĘĆ: 30.03.2010
IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO ZAJĘCIA: Joanna Sznajder
CEL HOSPITACJI:
ADRESAT ZAJĘĆ: Sebastian Maszczyk
TEMATYKA / RODZAJ ZAJĘĆ: zajęcia plastyczne
TEMAT ZAJĘĆ: Ramka techniką decoupage
METODY PRACY: ekspresyjna
FORMY PRACY: indywidualna
ŚRODKI DYDAKTYCZNE: ramka, serwetka, klej do decoupage, lakier do spękań, porporina, lakier do drewna
PRZEBIEG ZAJĘĆ:
CZYNNOŚCI PROWADZĄCEGO |
CZYNNOŚCI WYCHOWANKÓW |
UWAGI |
1.Przedstawienie tematu zajęć. 2. Dokładne opisanie techniki decoupage. 3. Monitorowanie poczynań w pracy dziecka. 4. Podziękowanie za zajęcia. |
1. Zapoznanie się z tematem zajęć. 2. Zapoznanie dziacka z techniką decoupage. 3. Wykonanie ramki. 4. Porządkowanie miejsca pracy. |
np.atrakcyjność zajęć wykorzystanie czasu zajęć, wykorzystanie środków dydaktycznych |
WNIOSKI DO REALIZACJI, CZYLI HOSPITACJA KOLEŻEŃSKA:
UWAGI I SPOSTRZEŻENIE DOT. CO WARTO WYKORZYSTAĆ W SWOJEJ WŁASNEJ PRACY:
SCENARIUSZ ZAJĘĆ
INFORMACJE WSTĘPNE:
DATA ZAJĘĆ:
IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO:
ADRESAT ZAJĘĆ:
PLANOWANY CZAS ZAJĘĆ:
TEMATYKA / RODZAJ ZAJĘĆ:
TEMAT ZAJĘĆ:
CEL OGÓLNY / GŁÓWNY /:
CELE SZCZEGÓŁOWE /OPERACYJNE /:
WIADOMOŚCI
UMIEJĘTNOŚCI
POSTAWY
Lub
WYCHOWANEK ZNA
WYCHOWANEK ROZUMIE
WYCHOWANEK POTRAFI
Lub
WYCHOWAWCZE
POZNAWCZE
PSYCHOMOTORYCZNE
DYDAKTYCZNE
REWALIDACYJNE
RESOCJALIZACYJNE
METODY PRACY:
FORMY PRACY:
ŚRODKI DYDAKTYCZNE:
LITERATURA:
PLANOWANY PRZEBIEG ZAJĘĆ
FAZY ZAJĘĆ / OGNIWA, CZĘŚCI /
|
CZYNNOŚCI PROWADZĄCEGO |
CZYNNOŚCI WYCHOWANKÓW |
CZAS ZAPLANOWANY NA DANĄ CZĘŚĆ ZAJĘĆ
|
WYKORZYSTANIE ŚRODKÓW DYDAKTYCZNYCH |
UWAGI OCENA SKUTE- CZNO - ŚCI |
WSTĘPNA / WSTĘP / |
|
|
|
|
|
ZASADNICZA / GŁÓWNA / |
|
|
|
|
|
KOŃCOWA /ZAKOŃCZENIE/ |
|
|
|
|
|
„NOTATKA” - DO ZAPISANIA PRZEZ WYCHOWANKA, EFEKT KOŃCOWEJ PRACY:
PRACA DOMOWA / PODSTAWOWA, PONADPODSTAWOWA /- ĆWICZENIE DO WYKONANIA:
EWALUACJA:
WŁASNE UWAGI DOT. TRWANIA ZAJĘĆ: DOBRE ASPEKTY / ZŁE ASPEKTY/ WNIOSKI
UWAGI ZATWIERDZAJĄCEGO SCENARIUSZ: