KONSPEKT LEKCJI teoretycznej
PRZEDMIOT |
KLASA |
DATA |
LICZBA UCZNIÓW |
JEDNOSTKA METODYCZNA |
||
|
|
|
|
|
||
TEMAT LEKCJI |
|
|||||
PROWADZĄCY |
Numer lekcji w dzienniku szkolnym |
|
||||
|
Numer lekcji w rozkładzie materiału |
|
CELE KSZTAŁCENIA
CEL OGÓLNY |
|
||
Cele operacyjne przyporządkowane do taksonomii i kategorii taksonomicznej |
|||
POZNAWCZE |
|||
A |
Uczeń powinien zapamiętać: |
||
B |
Uczeń powinien zrozumieć: |
||
C |
|
||
D |
|
||
CELE WYCHOWAWCZE |
|
STRATEGIA KSZTAŁCENIA |
TYP LEKCJI |
||||
|
LEKCJA TEORETYCZNA |
LEKCJA PRAKTYCZNA |
|||
Informacyjna |
|
LT-1 |
|
LP-1 |
|
Problemowa |
|
LT-2 |
|
LP-2 |
|
Emocjonalna |
|
LT-3 |
|
LP-3 |
|
Operacyjna |
|
LT-4 |
|
LP-4 |
|
Badawcza |
|
LT-5 |
|
LP-5 |
|
Multimedialna |
|
LT-6 |
|
|
|
TEMAT PRACY DOMOWEJ |
LT-7 |
|
|
|
|
|
|
PRZEBIEG LEKCJI
OGNIWA LEKCJI |
Czas |
Metody kształcenia |
Środki dydaktyczne i multimedialne |
CZYNNOŚCI |
Forma organizacyjna |
Zasady kształcenia |
||
|
|
|
|
UCZNIÓW |
NAUCZYCIELA |
|
|
|
1 |
5 |
Pogadanka |
|
Załącznik 1 |
Załącznik 1 |
Zbiorowa
|
samodzielności |
|
2 |
15 |
Wykład informacyjny Opis
|
Prezentacja Wideoprojektor Panoramiczny ekran |
Załącznik 2 |
Załącznik 2 (16 slajdów)
|
Zbiorowa
|
Poglądowości
|
|
3 |
10 |
Dyskusja kierowana |
|
Załącznik 3 |
Załącznik 3 (10 pytań) |
Zbiorowa Jednostkowa |
Systematyczności |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
Pogadanka |
|
Załącznik 4 |
Załącznik 4 |
Zbiorowa Jednostkowa
|
Trwałości wiedzy i umiejętności |
|
7 |
10 |
Pomiar dydaktyczny Test teoretyczny |
|
Załącznik 5 |
Załącznik 5 |
Jednostkowa |
Efektywności działań dydaktycznych |
KONSPEKT LEKCJI praktycznej
PRZEDMIOT |
KLASA |
DATA |
LICZBA UCZNIÓW |
JEDNOSTKA METODYCZNA |
||
|
|
|
|
|
||
TEMAT LEKCJI |
|
|||||
PROWADZĄCY |
Numer lekcji w dzienniku szkolnym |
|
||||
|
Numer lekcji w rozkładzie materiału |
|
CELE KSZTAŁCENIA
CEL OGÓLNY |
|
||
Cele operacyjne przyporządkowane do taksonomii i kategorii taksonomicznej |
|||
PRAKTYCZNE |
|||
A |
Uczeń powinien zaobserwować: |
||
B |
Uczeń naśladując powinien wykonać: |
||
C |
|
||
D |
|
||
CELE WYCHOWAWCZE |
|
STRATEGIA KSZTAŁCENIA |
TYP LEKCJI |
||||
|
LEKCJA TEORETYCZNA |
LEKCJA PRAKTYCZNA |
|||
Informacyjna |
|
LT-1 |
|
LP-1 |
|
Problemowa |
|
LT-2 |
|
LP-2 |
|
Emocjonalna |
|
LT-3 |
|
LP-3 |
|
Operacyjna |
|
LT-4 |
|
LP-4 |
|
Badawcza |
|
LT-5 |
|
LP-5 |
|
Multimedialna |
|
LT-6 |
|
|
|
TEMAT PRACY DOMOWEJ |
LT-7 |
|
|
|
|
|
|
PRZEBIEG LEKCJI
OGNIWA LEKCJI |
Czas w minutach |
Metody kształcenia |
Środki dydaktyczne i multimedialne |
CZYNNOŚCI |
Forma organizacyjna |
Zasady kształcenia |
||
|
|
|
|
UCZNIÓW |
NAUCZYCIELA |
|
|
|
1 |
5 |
Pogadanka |
|
Załącznik 1 |
Załącznik 1 |
Zbiorowa
|
samodzielności |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
Pokaz z objaśnieniem |
Prezentacja Wideoprojektor Panoramiczny ekran |
Załącznik 2 |
Załącznik 2 (2 zadania) |
Zbiorowa Jednostkowa |
Związku teorii z praktyką |
|
5 |
15 |
Ćwiczenia
|
Stanowisko komputerowe |
Załącznik 3 |
Załącznik 3 (3 zadania) |
Jednostkowa |
Przystępności |
|
6 |
5 |
Pogadanka Pokaz z instruktażem |
Stanowisko komputerowe Wideoprojektor |
Załącznik 4 |
Załącznik 4 (1 zadanie) |
Zbiorowa Jednostkowa |
Trwałości wiedzy i umiejętności |
|
7 |
10 |
Pomiar dydaktyczny Test praktyczny |
Stanowisko komputerowe |
Załącznik 5 |
Załącznik 5 (2 zadania) |
Jednostkowa |
Efektywności działań dydaktycznych |