Liczba zawodników: 3-15 dowolna

Czas: 10 minut

Pole :30/20 m x 1#15 m

Sprzęt: piłki, znaczniki

Drużyna złożona z trzech zawodników przeprowadza w dowolny sposób piłkę z jednej strony na drugą, kończąc akcję zdobyciem bramki ze strefy strzału. Każda trójka ma mierzony czas od pierwszego dotknięcia piłki do zdobycia bramki.

Liczba zawodników: 4-16 dowolna

Pole :30/20 m x 1^15 m

Drużyna złożona z trzech zawodników przeprowadza w dowolny sposób piłkę z jednej strony na drugą, kończąc akcję zdobyciem bramki ze strefy strzału. Obrońca (Troll) nie dopuszczając do zdobycia bramki wybiera z trójki przeciwników -trolla - który go zastępuje

Pole :30/20 m x 18/15 m

Drużyna złożona z trzech zawodników przeprowadza w dowolny sposób piłkę z jednej strony na drugą, kończąc akcję zdobyciem bramki ze strefy strzału. 2 obrońców ustawieni po przeciwnych stronach boiska. W momencie rozpoczęcia ataku zawodnicy ofensywni muszą pokonać 1 obrońcę przed sobą oraz jednego powracającego