Liczba zawodników: 6-9

Czas: 10 minut

Pole :30/20 m x 18^15 m

Sprzęt: 4 piłki, znaczniki

Trójka zawodników broni 3-4 bramek. Zawodnicy drugiej trójki pojedynczo atakują na 4 bramki próbując zdobyć gola ze strefy strzału. Atak obrońców rozpoczyna się w momencie dotknięcia piłki przez napastnika.

Gra 3x3 — ruchome b

liczba zawodników:

6 lub 12 Czas: 2ó min.

Pole:

20/30m jc 12/ 18m

Sprzęt: 4 bramki, lub 8 pachołków. 2 kolory znaczników (tutaj: niebieskie i czerwone)

JEZL

*4.

_Q_

r    * 1

g-Ło

Gra 3x3 Z .ruchomymi" bramkami (zasady FU Nino)

Gra 3x3 na 4 bramki. Trener może w czasie gry zmienić (znacznikami, krążkami, itp.) bramki na które atakuje dana drużyna. Np. na rysunku ustawienie    diagonalne

bramek, .czerwoni" atakują .czerwone" bramki. Strzał do bramki ze strefy strzału (4 metry przed bramkami)