9 (1381)

9 (1381)

8. Ćwiczenie w trójkach, zawodnik A prowadzi piłkę kierunku zawodnika B będąc kryty przez zawodnika C. odległości 8—10 m od zawodnika B podaje piłkę do mego i wykonuje szybki zwrot o 180° startując szybko do podania zawodnika B, który bez przyjęcia, górą uderza piłkę w kierunku bramki. Zawodnik A stara się oderwać od zawodnika C, a po przyjęciu podania strzela na bramkę.

9. Ćwiczenie w trójkach. Zawodnik A prowadzi piłkę 15 m i uderza poprzecznie w kierunku startującego równocześnie z nim zawodnika B i C. Jeżeli do podania pierwszy dobiegnie zawodnik B — strzela na bramkę, jeżeli przejmie pierwszy zawodnik C — podaje piłkę w kierunku startującego do podania zawodnika A, który kończy bieg strzałem na bramkę.

Podobne podstrony:
2 (2754) ĆWICZENIA Z dwóch rzędów (A i D) startują na przemian pierwsi zawodnicy, prowadząc piłkę. P
9,2 II. Zawodnicy jak na rysunku 60. A prowadzi piłkę wzdłuż linii bocznej boiska w kierunku linii k
76 MODYFIKACJIDO ĆWICZEŃ Nauka prowadzenia i czucia piłki Zawodnicy prowadzą piłkę w sposób wskazany
5 (2003) 3.7. Cztery paliki tworzą prostokąt o bokach 10x30 m. < Zawodnik grupy A podaje piłkę w
8 (1492) IV.    Zawodnicy wykonują 8-10 biegów na dystansie 20 metrów (2x10) raz prow
4 (2249) 2.9. Zawodnicy ustawieni obok siebie. B prowadzi piłkę. W tym czasie A i C wykonują zmianę
Atak szybki piłka koszykowa 3 Rys. 11. Trzech zawodników ustawionych w trójkącie twarzami zwróco
4 (2245) 1,2- atakująca trójka zawodników w polu I o wymiarach 25 x 20 m rozgrywa piłką, 3 &nbs
Rozgrzewka Ćwiczenie 1 Ustawienie zawodników i sprzętu jak na rysunku. Zawodnicy poruszają się w
Rozgrzewka Ćwiczenie 7 Ustawienie zawodników jak na rysunku. Zadaniem obrońców jest złapanie w
OrganizacjaGra 3x0 Formuła 1Przebieg ćwiczenia Liczba zawodników: 3-15 dowolna Czas: 10 minut Pole
OrganizacjaGra 3x1+2 IbraPrzebieg ćwiczenia Liczba zawodników: 4-16 dowolna Czas: 10 minut Pole :30/
Organizacja Gra 3x3 Messi Przebieg ćwiczenia Liczba zawodników: 6-9 Czas: 10 minut Pole :30/20 m x 1
3 (2567) Ćwiczenie 6x2. Zawodnicy stojący na obwodzie starają się utrzymać pitkę Dwójka obrońców sta
Ćwiczenia grafomotoryczne koło, kwadrat, trójkąt Nakreśl linie, zgodnie z kierunkiem strzałek. ©